Praca w ILC Automation

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na cały etat, na stanowisku:

AUTOMATYK-PROGRAMISTA

OPIS STANOWISKA

• Programowanie sterowników PLC Siemens, Allen-Bradley, Mitsubishi, Omron
• Robotów przemysłowych ABB, Mitsubishi, Kuka
• Programowanie serwonapędów i falowników różnych firm,
• Dobór optymalnych algorytmów,
• Uruchamianie maszyn i automatów,
• Wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) dla maszyn i urządzeń,
• Nadzór merytoryczny nad uruchomieniem maszyn,
• Współpraca z klientem na etapie realizacji zlecenia.

WYMAGANIA:

• Wyksztalcenie wyższe techniczne (kierunek - Automatyka i Robotyka lub pokrewne),
• Dobra znajomość sterowników PLC Siemens Simatic S7 i/lub Allen-Bradley Logix5k, Mitsubishi Q series,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (znajomość schematów elektrycznych),
• Znajomość j. angielskiego,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
• Samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów,
• Gotowość do wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych inżynierów,
• Możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres i.ciecharowska@ilcautomation.pl

KONSTRUKTOR - MECHANIK BUDOWA MASZYN

• Projektowanie i konstruowanie prototypu maszyny w środowisku Solid Works
• Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonego projektu
• Optymalizacja konstrukcji pod względem minimalizacji kosztów i czasochłonności wykonania
• Aktualizacja i modyfikacje istniejących rozwiązań pod potrzeby klienta
• Sporządzenie dokumentacji konstrukcyjnej dla bieżącej produkcji firmy

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, )
• Znajomość programów Solid Works, AutoCad,
• Znajomość zasad budowy maszyn, pneumatyki, elektropneumatyki oraz wiedza z zakresu materiałoznawstwa
• Doświadczenie na podobnym stanowisku ( min. 3 lata)
• Ukierunkowanie na wewnętrzną współpracę
• Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów
• Kreatywność i samodzielność
• Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań
• Odpowiedzialność za realizację powierzonych obowiązków
• Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego